WIRTUALNE BIURO Jordanów

Nowoczesne rozwiązania dla firm

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji
Jordanów

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
PANEL KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacji wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM
 • business
  Prestiżowa lokalizacja
 • mail_outline
  Obiór korespondencji
 • phonelink
  Aplikacja wirtualnego biura

WIRTUALNE BIURO
Jordanów

Jordanów adres prowadzenia działalności

Wirtualne biuro to usługa, która obejmuje pełen outsourcing obsługi biurowej przy jednoczesnym braku konieczności fizycznej obecności biura w konkretnej lokalizacji. Usługa ta polega na wynajęciu adresu fizycznego, na który firma zostanie zarejestrowana i gdzie będzie dostarczana korespondencja pocztowa. To niezwykle korzystne rozwiązanie pomoże Ci obniżyć wydatki firmy, a także bardzo niskim kosztem zyskasz pełną obsługę biurową. Zawsze służymy naszym klientom radą i staramy się zaspokoić ich potrzeby. Jordanów najtańsze wirtualne biuro. Wirtualny adres pozwala lepiej przedstawić swoją markę, zbudować jej pozytywny i tym samym profesjonalny wizerunek. W ramach pakietów odbieramy korespondencję zwykłą i poleconą, a na życzenie klienta wysyłamy ją pod wskazany adres. Za jednym razem zdobywasz prestiżowy adres, miejsce do spotkań i możliwość nawiązania sieci kontaktów, minimalizując koszty! Niemożliwe? A jednak! Wybierz jeden z pakietów wirtualnego biura i dopasuj go do swoich potrzeb. Czas to przecież pieniądz!. Wirtualne biuro Jordanów , rejestracja firmy. Profesjonalną obsługę – nasz zespół obsługujący Wirtualne Biuro posiada potwierdzone wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej, administracyjnej i księgowej podmiotów gospodarczych. Przejrzystość umów – nie pobieramy żadnych kaucji czy tez depozytów.Ebiuro Jordanów , adres siedziby firmy . Zapoznaje się również ze specyfiką przedsiębiorstwa, dla którego pracuje

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji z funduszy strukturalnych i europejskich.

WIECEJ

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.

START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji
19zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webstrona www "wizytówka"!
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Adres prowadzenia działalności gospodarczej

Do dyspozycji Państwa oddajemy różnego rodzaju potrzebne sprzęty biurowe, między innymi telewizor i rzutnik, które ułatwią prezentację Państwa usług i towarów, a także drukarki, skaner, kserokopiarkę, czy fax. Udzielimy Ci również bieżącego wsparcia przy obsłudze sekretariatu (szczególnie korespondencji) oraz prowadzeniu księgowości. Poczta czeka na odbiór przez klienta lub jego pełnomocnika przez 5 dni w tygodniu od 9:30 do 16:30. Jeśli nie dysponujesz jednak żadną przestrzenią biurową ani z różnych względów nie planujesz jej wynajęcia, masz zawsze wygodne wyjście. Posługuj się adresem firmowym na własnej stronie internetowej czy wizytówkach, a zwiększysz zainteresowanie u potencjalnych klientów. Prowadzenie działalności w Jordanów w wirtualnym burze. Wirtualny adres firmy to obecnie jedna z najciekawszych usług, jakie można spotkać na rynku. Adres dla firm Jordanów w wirtualnym biurze . Pozwól nam zająć się Twoją korespondencją. ZYSKAJ WIZERUNEK SUKCESU Możliwość korzystania z adresu na ul. Wirtualne biuro to jedna z głównych idei jaka przyświeca wirtualnym usługom biurowym. Wirtualne biuro Jordanów , nowe technologie w jednym miejscu

Jordanów Wirtualne biuro

Wybierając naszą ofertę zyskują Państwo wirtualny adres Jordanów , obsługę poczty, a ponadto pomoc w zarządzaniu firmą. Mogą wybrać Państwo pakiet, który dopasowany będzie do Państwa potrzeb. Zapewniamy pełną elastyczność oferty, tak abyście byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani z oferowanych usług i mogli wybrać te, które w danej chwili są Państwu niezbędne. Ceny pakietów zaczynają się już od 19 zł.

Mamy pełną świadomość odpowiedzialności, jaka wiąże się prowadzeniem Wirtualnego biura i z obsługą korespondencji klienta. Specjalną usługą w ofercie biura wirtualnego jest możliwość wynajmu sali konferencyjnej na określony czas. Wynajem fizycznego biura, lokum do prowadzenia firmy, pochłania znaczną część budżetu, którą mógłbyś przeznaczyć na rozwój swojej firmy – na przykład na zakup sprzętu, aplikacji czy narzędzi. Postaw na nieszablonowe rozwiązania i sięgnij po takie narzędzia biznesowe, które usprawnią Twoją codzienną pracę i pozwolą Ci dotrzeć do szerszego grona Klientów. Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz dyskrecję. Usługi dla firm Jordanów - księgowość, dotacje unijne, doradztwo. . Wirtualne biuro to usługa polegająca na zleceniu firmie zewnętrznej profesjonalnej obsługi biurowej, bez konieczności fizycznego posiadania siedziby swojej firmy. Adres dla działalności Jordanów wirtualne biuro . Pozostajemy tutaj dla Ciebie i Twojej firmy. Pracownicy e-biura będą odbierać korespondencję oraz telefony od Twoich klientów i przechowywać ważne dokumenty. Nasze wirtualne biuro to prestiżowe miejsce na adres dla Twojej firmy. Wirtualne biura Jordanów , innowacyjna działalność . Już nie musisz rejestrować przedsiębiorstwa na adres zameldowania – adres, który nie zawsze kojarzy się z profesjonalizmem i nie wzbudza wiarygodności. Takie rozwiązanie sprawdza się głównie w przypadku instytucji, które nie prowadzą swojej działalności stacjonarnie tylko jeżdżą do klientów lub pracują zdalnie

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

MASZ PYTANIA ?

CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEMY

Pomagamy w pozyskaniu funduszy unijnych

Wirtualne biuro to również dobre rozwiązanie dla osób, które prowadzą działalność o wyjątkowym charakterze, wymagającą wykonywania czynności w różnych miejscach. Wirtualny adres w prestiżowej lokalizacji poprawi wizerunek firmy i pozwoli zbudować większe zaufanie. . Obawiasz się, że coś Cię ominie? Nie musisz. Z naszymi usługami przekonasz się o tym, że dopilnowanie urzędowych formalności, i zadbanie o jakość codziennych biurowych czynności, nie muszą już dłużej być tylko na Twojej głowie. Dotacje unijne Jordanów - pomagamy pozyskać i rozliczyć fundusze europejskie . W ramach naszej usługi gwarantujemy szereg korzyści, między innymi dostęp do miejsca pracy w dogodnym i wybranym przez Państwa terminie. Znajdziemy dla Ciebie środki dla firm z unij europejskiej Jordanów . Podczas rejestracji działalności niezbędne jest podanie adresu siedziby firmy – dzięki możliwości skorzystania z biura wirtualnego nie musisz wynajmować lokalu czy podawać adresu domowego. Skąd pomysł na wirtualne biuro? Rejestrując działalność gospodarczą, musisz podać adres siedziby, pod którym będzie zarejestrowana. Skuteczne oszczędzanie gwarantowane!. Dotacje na rozwój nowych firm - Jordanów , fundusze europejskie, dotacje. . Prestiżowy adres w stolicy pozwoli Ci nie tylko uniknąć konieczności rejestracji firmy pod adresem swojego miejsca zamieszkania, ale też wynajmu przestrzeni biurowej i lokalu. Personel jest przeszkolony w zakresie swoich obowiązków
WIECEJ