WIRTUALNE BIURO Nisko

Nowoczesne rozwiązania dla firm

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji
Nisko

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
PANEL KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacji wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM
 • business
  Prestiżowa lokalizacja
 • mail_outline
  Obiór korespondencji
 • phonelink
  Aplikacja wirtualnego biura

WIRTUALNE BIURO
Nisko

Nisko adres prowadzenia działalności

STAWIAJ NA WYGODĘ Biuro wirtualne w to nie tylko posługiwanie się adresem, ale również pełna wygoda – w ramach usług wirtualnego adresu zapewniamy pełną obsługę biurową, w tym m. Oferowane usługi pozwalają naszym klientom na pełne oddanie sprawom biznesowym, bez zbędnego poświęcania czasu na zmiany adresu w każdym dokumencie: począwszy od materiałów promocyjnych, przez faktury i umowy z klientami, aż po konta bankowe etc. W recepcji znajduje się wyjście na zielone patio budynku na świeżym powietrzu. Posługuj się adresem firmowym na własnej stronie internetowej czy wizytówkach, a zwiększysz zainteresowanie u potencjalnych klientów. Nisko najtańsze wirtualne biuro. Nasze wirtualne biuro to prestiżowe miejsce na adres dla Twojej firmy. Jeżeli więc poszukujesz miejsca na spotkania z kontrahentami, wsparcia w prowadzeniu sekretariatu oraz profesjonalnego doradztwa księgowego – nie wahaj się i zaufaj ekspertom. Specjalną usługą w ofercie biura wirtualnego jest możliwość wynajmu sali konferencyjnej na określony czas. Pomieszczenia są nowoczesne, nasłonecznione i bardzo przytulne. Wirtualne biuro Nisko , rejestracja firmy. Tnij koszty do minimum, poprzez wynajmowanie wirtualnego biura i zatrudniaj Wirtualnych Asystentów. Panel jest również dostępny jako aplikacja na urządzenia mobilne z systemami Android oraz iOS.Ebiuro Nisko , adres siedziby firmy . Będziesz też mógł skorzystać z doradztwa prawnego i porad naszych ekspertów od marketingu i promocji wizerunku

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji z funduszy strukturalnych i europejskich.

WIECEJ

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.

START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji
19zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webstrona www "wizytówka"!
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Adres prowadzenia działalności gospodarczej

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta, masz szansę nie tylko najtaniej wynająć wirtualne biuro, ale i skorzystać z pomocy profesjonalistów, dzięki którym prowadzenie własnego biznesu będzie jeszcze łatwiejsze. Nasi pracownicy zapewniają kompleksową obsługę poczty przychodzącej do klienta: informują o każdej nowej przesyłce, umieszczają ją w indywidualnej skrytce klienta i skanują na jego życzenie. Poczta czeka na odbiór przez klienta lub jego pełnomocnika przez 5 dni w tygodniu od 9:30 do 16:30. Zawsze z przyjemnością odpowiadamy na wszelkie pytania. Zależy Ci na zbudowaniu większej wiarygodności, którą chcesz przyciągnąć klientów? Chcesz podkreślić swój profesjonalizm, wyróżniając się od konkurencji? Zadbaj o odpowiedni adres dla firmy, który wreszcie zacznie wzbudzać zaufanie. Prowadzenie działalności w Nisko w wirtualnym burze. Daj firmie szansę na znaczne powiększenie budżetu. Adres dla firm Nisko w wirtualnym biurze . Zarejestruj swoją firmę pod adresem naszego biuro. Z usług korzystają jednak również więksi przedsiębiorcy, którzy na co dzień nie potrzebują stałego miejsca do pracy. Prestiżowy adres działa jak magnes – jest dowodem dużych osiągnięć Twojej firmy. Wirtualne biuro Nisko , nowe technologie w jednym miejscu

Nisko Wirtualne biuro

Wybierając naszą ofertę zyskują Państwo wirtualny adres Nisko , obsługę poczty, a ponadto pomoc w zarządzaniu firmą. Mogą wybrać Państwo pakiet, który dopasowany będzie do Państwa potrzeb. Zapewniamy pełną elastyczność oferty, tak abyście byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani z oferowanych usług i mogli wybrać te, które w danej chwili są Państwu niezbędne. Ceny pakietów zaczynają się już od 19 zł.

Zawsze dostosowujemy się do decyzji klienta, co do sposobu obsługi jego korespondencji. Naszym Klientom oferujemy możliwość rejestracji swojej działalności pod adresem naszego biura i posługiwania się nim w kontaktach biznesowych, podczas załatwiania spraw urzędowych. Mamy pełną świadomość odpowiedzialności, jaka wiąże się prowadzeniem Wirtualnego biura i z obsługą korespondencji klienta. Możesz oczywiście zarejestrować firmę w mieszkaniu, w którym mieszkasz. Informujemy o otrzymanej poczcie, a Ty w miarę możliwości i konieczności odbierasz ją od nas w dogodnym dla siebie terminem. Usługi dla firm Nisko - księgowość, dotacje unijne, doradztwo. . . Adres dla działalności Nisko wirtualne biuro . W cenę wliczone są także inne dodatkowe usługi, m. Już nie musisz rejestrować przedsiębiorstwa na adres zameldowania – adres, który nie zawsze kojarzy się z profesjonalizmem i nie wzbudza wiarygodności. Za to mniej przychylnie patrzą na działalności działające pod prywatnym adresem. Wirtualne biura Nisko , innowacyjna działalność . Prestiżowy adres w stolicy pozwoli Ci nie tylko uniknąć konieczności rejestracji firmy pod adresem swojego miejsca zamieszkania, ale też wynajmu przestrzeni biurowej i lokalu. W ofercie naszej firmy znajdziesz również biuro rachunkowe oraz obsługę prawną, będącą doskonałą pomocą dla każdego przedsiębiorcy

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

MASZ PYTANIA ?

CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEMY

Pomagamy w pozyskaniu funduszy unijnych

Jest to możliwe z prostej przyczyny – z wirtualnego biura generalnie się nie korzysta w sposób typowy dla biura. Zapis powinien również zawierać ewentualne kary za niedotrzymanie warunków umowy. Nasze pomieszczenia biurowe to miejsca wygodne, sprzyjające pracy. Dlaczego warto wynająć wirtualne biuro w ?. Usługa Wirtualnego Biura została stworzona z myślą o przedsiębiorcach, którzy potrzebują sprawnej obsługi i zaufanego adresu dla firmy w centrum miasta, bez konieczności ponoszenia kosztów utrzymania biura. Dotacje unijne Nisko - pomagamy pozyskać i rozliczyć fundusze europejskie . Wynajmując tanie wirtualne biuro Ogrodzieniec , warto zwrócić uwagę na zapisy w umowie – mianowicie, warto sprawdzić czy zawarty został zapis odnośnie odbierania poczty i powiadamiania o jej nadejściu w tym samym dniu. Znajdziemy dla Ciebie środki dla firm z unij europejskiej Nisko . W dobie internetu i usług świadczonych drogą elektroniczną posiadanie stacjonarnego biura dla całej rzeszy biznesów wydaje się zbędnym luksusem generującym dodatkowe koszty. Pożegnaj się też z tradycyjnym sposobem prowadzenia księgowości. Podczas zakładania dzialałności gospodarczej urzędy wymagają od przedsiębiorców podania siedziby firmy. Dotacje na rozwój nowych firm - Nisko , fundusze europejskie, dotacje. . Skorzystanie z naszych usług jest świetnym pomysłem również w sytuacji, kiedy jesteś freelancerem i nie chcesz posługiwać się adresem domowym jako siedzibą firmy. Nieważne, czy potrzebujecie skorzystać z biura raz w tygodniu przez dwie godziny lub trzy razy w tygodniu po 8 godzin dziennie- płacicie Państwo tylko i wyłącznie za rzeczywisty czas spędzony w wynajętym biurze
WIECEJ