WIRTUALNE BIURO Opoczno

Nowoczesne rozwiązania dla firm

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji
Opoczno

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
PANEL KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacji wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM
 • business
  Prestiżowa lokalizacja
 • mail_outline
  Obiór korespondencji
 • phonelink
  Aplikacja wirtualnego biura

WIRTUALNE BIURO
Opoczno

Opoczno adres prowadzenia działalności

Prestiżowy adres działa jak magnes – jest dowodem dużych osiągnięć Twojej firmy. Usługa Wirtualnego Biura została stworzona z myślą o przedsiębiorcach, którzy potrzebują sprawnej obsługi i zaufanego adresu dla firmy w centrum miasta, bez konieczności ponoszenia kosztów utrzymania biura. Na życzenie klienta, okres ten wydłużamy. Personel jest przeszkolony w zakresie swoich obowiązków. Opoczno najtańsze wirtualne biuro. Pozostajemy tutaj dla Ciebie i Twojej firmy. Sami wybierzecie Państwo pokój, najlepiej odpowiadający potrzebom i wymaganiom. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, jeśli chodzi o wynajem powierzchni biurowych i sal konferencyjnych. Wirtualne biuro jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które swoją pracę wykonują zdalnie, tzw. Wirtualne biuro Opoczno , rejestracja firmy. Udzielimy Ci również bieżącego wsparcia przy obsłudze sekretariatu (szczególnie korespondencji) oraz prowadzeniu księgowości. Na ratunek w takich sytuacjach przychodzi wirtualne biuro , które nie tylko ułatwi Twój start, ale też funkcjonowanie nowego przedsiębiorstwa.Ebiuro Opoczno , adres siedziby firmy . Gwarantujemy przyjemną współpracę, ciche i spokojne miejsca do pracy, a także przystępne, konkurencyjne ceny

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji z funduszy strukturalnych i europejskich.

WIECEJ

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.

START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji
19zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webstrona www "wizytówka"!
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Adres prowadzenia działalności gospodarczej

Mazowieckiej ma ogromny wpływ na wizerunek Twojej firmy. przyjmowanie kontrahentów oraz partnerów biznesowych w nowoczesnych salach konferencyjnych. Zabezpieczenie w tej formie jest niezwykle ważne, głównie w zakresie korespondencji urzędowej, która wyznacza krótki czas na załatwienie sprawy. Do danych firmy dostęp można udzielić dowolnej liczby użytkowników (np. Wykorzystaj możliwości, które przed Tobą otwieramy. Prowadzenie działalności w Opoczno w wirtualnym burze. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta, masz szansę nie tylko najtaniej wynająć wirtualne biuro, ale i skorzystać z pomocy profesjonalistów, dzięki którym prowadzenie własnego biznesu będzie jeszcze łatwiejsze. Adres dla firm Opoczno w wirtualnym biurze . Umowy o prowadzenie Wirtualnego Biura zawierane są na czas nieokreślony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia. Zapraszając klientów biznesowych, jak i indywidualnych do biura, czy organizując spotkania z kontrahentami i szkolenia pracowników – wariantów wykorzystania sali jest wiele. Wirtualne biuro stanowi ogromne możliwości przede wszystkim dla jednoosobowych działalności gospodarczych oraz freelancerów. Wirtualne biuro Opoczno , nowe technologie w jednym miejscu

Opoczno Wirtualne biuro

Wybierając naszą ofertę zyskują Państwo wirtualny adres Opoczno , obsługę poczty, a ponadto pomoc w zarządzaniu firmą. Mogą wybrać Państwo pakiet, który dopasowany będzie do Państwa potrzeb. Zapewniamy pełną elastyczność oferty, tak abyście byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani z oferowanych usług i mogli wybrać te, które w danej chwili są Państwu niezbędne. Ceny pakietów zaczynają się już od 19 zł.

Zarówno oni, jak tez ich pracownicy, mogą wypełniać swoje obowiązki w swoich domach lub w terenie. Jeżeli więc poszukujesz miejsca na spotkania z kontrahentami, wsparcia w prowadzeniu sekretariatu oraz profesjonalnego doradztwa księgowego – nie wahaj się i zaufaj ekspertom. Zależy Ci na zbudowaniu większej wiarygodności, którą chcesz przyciągnąć klientów? Chcesz podkreślić swój profesjonalizm, wyróżniając się od konkurencji? Zadbaj o odpowiedni adres dla firmy, który wreszcie zacznie wzbudzać zaufanie. ZYSKAJ WIZERUNEK SUKCESU Możliwość korzystania z adresu na ul. Usługa biura wirtualnego zapewnia Ci możliwość posługiwania się adresem firmowym w prestiżowej okolicy. Usługi dla firm Opoczno - księgowość, dotacje unijne, doradztwo. . Doskonale rozumiemy potrzeby przedsiębiorców, którzy wybierają takie rozwiązanie, stąd też stworzyliśmy atrakcyjne propozycje dla nich. Adres dla działalności Opoczno wirtualne biuro . Usługa ta polega na wynajęciu adresu fizycznego, na który firma zostanie zarejestrowana i gdzie będzie dostarczana korespondencja pocztowa. Wirtualne biuro to usługa, która obejmuje pełen outsourcing obsługi biurowej przy jednoczesnym braku konieczności fizycznej obecności biura w konkretnej lokalizacji. Jako biznesmen z pewnością wiesz, jak ważny jest prestiż firmy. Wirtualne biura Opoczno , innowacyjna działalność . Nasze pomieszczenia biurowe to miejsca wygodne, sprzyjające pracy. Pracownicy wirtualnego biura Pasym Centrum nie tylko odbierają listy, ale też drogą mailową informują Cię o ich nadejściu

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

MASZ PYTANIA ?

CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEMY

Pomagamy w pozyskaniu funduszy unijnych

Mamy pełną świadomość odpowiedzialności, jaka wiąże się prowadzeniem Wirtualnego biura i z obsługą korespondencji klienta. Schludne i posiadające całe niezbędne wyposażenie. Wszelkie formalności związane z rejestracją załatwimy za Państwa, przygotujemy stosowną umowę, którą podpiszecie Państwo u notariusza. W ramach pakietów odbieramy korespondencję zwykłą i poleconą, a na życzenie klienta wysyłamy ją pod wskazany adres. Dzięki ulokowaniu biznesu w rozpoznawalnej, prestiżowej okolicy zapewniasz sobie wizerunek sukcesu. Dotacje unijne Opoczno - pomagamy pozyskać i rozliczyć fundusze europejskie . Wirtualne biuro to usługa polegająca na zleceniu firmie zewnętrznej profesjonalnej obsługi biurowej, bez konieczności fizycznego posiadania siedziby swojej firmy. Znajdziemy dla Ciebie środki dla firm z unij europejskiej Opoczno . Wirtualny adres pozwala lepiej przedstawić swoją markę, zbudować jej pozytywny i tym samym profesjonalny wizerunek. Nieważne, czy potrzebujecie skorzystać z biura raz w tygodniu przez dwie godziny lub trzy razy w tygodniu po 8 godzin dziennie- płacicie Państwo tylko i wyłącznie za rzeczywisty czas spędzony w wynajętym biurze. Zapomnij o niepotrzebnej stracie cennych godzin. Dotacje na rozwój nowych firm - Opoczno , fundusze europejskie, dotacje. . Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz dyskrecję. Skorzystanie z naszych usług jest świetnym pomysłem również w sytuacji, kiedy jesteś freelancerem i nie chcesz posługiwać się adresem domowym jako siedzibą firmy
WIECEJ