WIRTUALNE BIURO Parczew

Nowoczesne rozwiązania dla firm

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji
Parczew

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
PANEL KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacji wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM
 • business
  Prestiżowa lokalizacja
 • mail_outline
  Obiór korespondencji
 • phonelink
  Aplikacja wirtualnego biura

WIRTUALNE BIURO
Parczew

Parczew adres prowadzenia działalności

Zapomnij o niepotrzebnej stracie cennych godzin. Obawiasz się, że coś Cię ominie? Nie musisz. Najważniejsza korzyść jest taka, że dzięki niemy mają Państwo samodzielny i nieograniczony dostęp do szczegółowych informacji o odebranej korespondencji wraz z możliwością pobierania plików pdf ze skanami wybranych listów. Na życzenie klienta, okres ten wydłużamy. Parczew najtańsze wirtualne biuro. Dogodna lokalizacja, prestiżowy adres - to wszystko zapewni Twojej firmie Wirtualne Biuro. Pozwala na spokojne rozwijanie firmy, zmianę miejsca prowadzenia działalności, bez konieczności aktualizowania adresu korespondencyjnego czy adresu siedziby. Jeżeli więc poszukujesz miejsca na spotkania z kontrahentami, wsparcia w prowadzeniu sekretariatu oraz profesjonalnego doradztwa księgowego – nie wahaj się i zaufaj ekspertom. Personel jest przeszkolony w zakresie swoich obowiązków. Wirtualne biuro Parczew , rejestracja firmy. Wirtualne biuro to usługa, która obejmuje pełen outsourcing obsługi biurowej przy jednoczesnym braku konieczności fizycznej obecności biura w konkretnej lokalizacji. Wybierając ofertę naszego wirtualnego biura w zapewniają Państwo sobie pełną obsługę korespondencji adresowanej do Państwa firmy lub organizacji.Ebiuro Parczew , adres siedziby firmy . To klient decyduje jaką umowę i na jaki okres chce z nami podpisać

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji z funduszy strukturalnych i europejskich.

WIECEJ

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.

START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji
19zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webstrona www "wizytówka"!
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Adres prowadzenia działalności gospodarczej

W cenę wliczone są także inne dodatkowe usługi, m. Wirtualne biuro to usługa polegająca na zleceniu firmie zewnętrznej profesjonalnej obsługi biurowej, bez konieczności fizycznego posiadania siedziby swojej firmy. W ramach pakietów odbieramy korespondencję zwykłą i poleconą, a na życzenie klienta wysyłamy ją pod wskazany adres. W przypadku naszej oferty udostępniamy nie tylko adres w stolicy, ale ponadto znajdujący się w dogodnej lokalizacji – bardzo blisko centrum Wynajem lokalu dla małej, dopiero rozpoczynającej swoją działalność na rynku firmy to duży wydatek. Przejrzystość umów – nie pobieramy żadnych kaucji czy tez depozytów. Prowadzenie działalności w Parczew w wirtualnym burze. Zarówno oni, jak tez ich pracownicy, mogą wypełniać swoje obowiązki w swoich domach lub w terenie. Adres dla firm Parczew w wirtualnym biurze . Ponadto posiadanie renomowanego adresu biurowego w bez wątpienia podnosi status firmy niezależnie od tego czy biznes prowadzony jest w warunkach domowych czy też odbywa się mobilnie. Zapoznaje się również ze specyfiką przedsiębiorstwa, dla którego pracuje. W dobie internetu i usług świadczonych drogą elektroniczną posiadanie stacjonarnego biura dla całej rzeszy biznesów wydaje się zbędnym luksusem generującym dodatkowe koszty. Wirtualne biuro Parczew , nowe technologie w jednym miejscu

Parczew Wirtualne biuro

Wybierając naszą ofertę zyskują Państwo wirtualny adres Parczew , obsługę poczty, a ponadto pomoc w zarządzaniu firmą. Mogą wybrać Państwo pakiet, który dopasowany będzie do Państwa potrzeb. Zapewniamy pełną elastyczność oferty, tak abyście byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani z oferowanych usług i mogli wybrać te, które w danej chwili są Państwu niezbędne. Ceny pakietów zaczynają się już od 19 zł.

przyjmowanie kontrahentów oraz partnerów biznesowych w nowoczesnych salach konferencyjnych. W ofercie naszej firmy znajdziesz również biuro rachunkowe oraz obsługę prawną, będącą doskonałą pomocą dla każdego przedsiębiorcy. Nasi pracownicy zapewniają kompleksową obsługę poczty przychodzącej do klienta: informują o każdej nowej przesyłce, umieszczają ją w indywidualnej skrytce klienta i skanują na jego życzenie. Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać najlepszą opcję, dzięki której Twoje przedsiębiorstwo zyska na prestiżu. Najważniejsze jest to, że oferowana usługa gwarantuje szczególnie ważną rzecz – stabilny rozwój firmy w komfortowych warunkach. Usługi dla firm Parczew - księgowość, dotacje unijne, doradztwo. . Dlaczego warto wynająć wirtualne biuro w ?. Adres dla działalności Parczew wirtualne biuro . Posługuj się adresem firmowym na własnej stronie internetowej czy wizytówkach, a zwiększysz zainteresowanie u potencjalnych klientów. Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz dyskrecję. Usługa biura wirtualnego zapewnia Ci możliwość posługiwania się adresem firmowym w prestiżowej okolicy. Wirtualne biura Parczew , innowacyjna działalność . Mazowieckiej ma ogromny wpływ na wizerunek Twojej firmy. W ramach usługi biura wirtualnego otrzymujesz adres do rejestracji swojej firmy, adres do korespondencji oraz kompleksową obsługę korespondencji, która do Ciebie przychodzi (odbieramy Twoje listy, skanujemy je jeżeli masz takie życzenie, powiadamiamy Cię o nich za pośrednictwem wiadomości e-mail, przechowujemy je do momentu odbioru, możemy je również odesłać do Ciebie na Twój koszt)

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

MASZ PYTANIA ?

CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEMY

Pomagamy w pozyskaniu funduszy unijnych

wysyłkę korespondencji. Tylko czy wirtualne biuro jest legalne? Pod pojęciem wirtualnego biura rozumiemy przedsiębiorcę, który świadczy usługi biurowe w taki sposób, że pod jednym adresem udostępnia miejsce do rejestracji swojej działalności (czy to gospodarczej czy na przykład spółki) zwykle większej grupie podmiotów – rekordziści dochodzą pod tym względem nawet do kilkuset w niewielkim mieszkaniu. W praktyce oznacza to, że klient korzysta z naszego adresu jako adresu swojej siedziby. Usługi wirtualnego biura została stworzona i dopasowana do potrzeb nowoczesnego biznesu. Zaufanie, które jest Ci potrzebne do pozyskiwania nowych klientów. Dotacje unijne Parczew - pomagamy pozyskać i rozliczyć fundusze europejskie . Wirtualne biuro to również dobre rozwiązanie dla osób, które prowadzą działalność o wyjątkowym charakterze, wymagającą wykonywania czynności w różnych miejscach. Znajdziemy dla Ciebie środki dla firm z unij europejskiej Parczew . Wówczas, jako siedzibę przedsiębiorstwa wskazuje się siedzibę wirtualnego biura, jednak we wniosku rejestracyjnym zaznacza się również inne miejsca wykonywania działalności. Panel jest również dostępny jako aplikacja na urządzenia mobilne z systemami Android oraz iOS. Dlatego też coraz więcej początkujących przedsiębiorców decyduje się na wirtualne biuro. Dotacje na rozwój nowych firm - Parczew , fundusze europejskie, dotacje. . Skąd pomysł na wirtualne biuro? Rejestrując działalność gospodarczą, musisz podać adres siedziby, pod którym będzie zarejestrowana. Współczesna ekonomia nie zna granic! Nasza firma umiejętnie korzysta z nowych globalnych możliwości gwarantując Państwu rzetelność, dyskrecję i dobrą współpracę
WIECEJ