WIRTUALNE BIURO Recz

Nowoczesne rozwiązania dla firm

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji
Recz

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
PANEL KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacji wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM
 • business
  Prestiżowa lokalizacja
 • mail_outline
  Obiór korespondencji
 • phonelink
  Aplikacja wirtualnego biura

WIRTUALNE BIURO
Recz

Recz adres prowadzenia działalności

Pomieszczenia są nowoczesne, nasłonecznione i bardzo przytulne. Z usług korzystają jednak również więksi przedsiębiorcy, którzy na co dzień nie potrzebują stałego miejsca do pracy. Dopiero zaczynasz działalność gospodarczą? Prowadzisz Startup? A może potrzebujesz więcej elastyczności w prowadzeniu biznesu lub szukasz alternatywy dla kosztownego biura? Z doświadczenia wiemy, że prestiżowy, adres pozwala naszym klientom kreować profesjonalny wizurek, a zewnętrza księgowość umożliwia prowadzenie biznesu z dowolnego miejsca na świecie. Na życzenie klienta, okres ten wydłużamy. Recz najtańsze wirtualne biuro. Zapomnij o niepotrzebnej stracie cennych godzin. Usługa Wirtualnego Biura została stworzona z myślą o przedsiębiorcach, którzy potrzebują sprawnej obsługi i zaufanego adresu dla firmy w centrum miasta, bez konieczności ponoszenia kosztów utrzymania biura. Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz dyskrecję. in. Wirtualne biuro Recz , rejestracja firmy. Przejrzystość umów – nie pobieramy żadnych kaucji czy tez depozytów. Jesteśmy zespołem ludzi, którzy dążą do perfekcji we wszystkim, co robią.Ebiuro Recz , adres siedziby firmy . Poczta czeka na odbiór przez klienta lub jego pełnomocnika przez 5 dni w tygodniu od 9:30 do 16:30

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji z funduszy strukturalnych i europejskich.

WIECEJ

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.

START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji
19zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webstrona www "wizytówka"!
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Adres prowadzenia działalności gospodarczej

Nasza elastyczna oferta uwzględnia kilka pakietów, dzięki którym usługi dopasujesz do swoich potrzeb i oczekiwań. To klient decyduje jaką umowę i na jaki okres chce z nami podpisać. Odbierzemy wszystkie listy oraz paczki (w tym pobraniowe), jak również przekazy pieniężne. Wirtualne biuro to usługa polegająca na zleceniu firmie zewnętrznej profesjonalnej obsługi biurowej, bez konieczności fizycznego posiadania siedziby swojej firmy. W ofercie naszej firmy znajdziesz również biuro rachunkowe oraz obsługę prawną, będącą doskonałą pomocą dla każdego przedsiębiorcy. Prowadzenie działalności w Recz w wirtualnym burze. Sami wybierzecie Państwo pokój, najlepiej odpowiadający potrzebom i wymaganiom. Adres dla firm Recz w wirtualnym biurze . To niezwykle korzystne rozwiązanie pomoże Ci obniżyć wydatki firmy, a także bardzo niskim kosztem zyskasz pełną obsługę biurową. Zapoznaje się również ze specyfiką przedsiębiorstwa, dla którego pracuje. Dbamy o każdy szczegół zawieranej umowy i pełne zadowolenie naszych Klientów. Wirtualne biuro Recz , nowe technologie w jednym miejscu

Recz Wirtualne biuro

Wybierając naszą ofertę zyskują Państwo wirtualny adres Recz , obsługę poczty, a ponadto pomoc w zarządzaniu firmą. Mogą wybrać Państwo pakiet, który dopasowany będzie do Państwa potrzeb. Zapewniamy pełną elastyczność oferty, tak abyście byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani z oferowanych usług i mogli wybrać te, które w danej chwili są Państwu niezbędne. Ceny pakietów zaczynają się już od 19 zł.

Zarejestruj swoją firmę pod adresem naszego biuro. Ponadto posiadanie renomowanego adresu biurowego w bez wątpienia podnosi status firmy niezależnie od tego czy biznes prowadzony jest w warunkach domowych czy też odbywa się mobilnie. Zaufanie, które jest Ci potrzebne do pozyskiwania nowych klientów. Usługi wirtualnego biura została stworzona i dopasowana do potrzeb nowoczesnego biznesu. Wirtualne biuro stanowi ogromne możliwości przede wszystkim dla jednoosobowych działalności gospodarczych oraz freelancerów. Usługi dla firm Recz - księgowość, dotacje unijne, doradztwo. . Nasze pomieszczenia biurowe to miejsca wygodne, sprzyjające pracy. Adres dla działalności Recz wirtualne biuro . Pozyskiwane dane nie wydostają się poza system, nie są również przetwarzane w żadnym innym celu niż realizacja bieżących spraw biurowych. Profesjonalną obsługę – nasz zespół obsługujący Wirtualne Biuro posiada potwierdzone wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej, administracyjnej i księgowej podmiotów gospodarczych. Odbieramy listy urzędowe oraz od klientów i kontrahentów. Wirtualne biura Recz , innowacyjna działalność . Najważniejsze jest to, że oferowana usługa gwarantuje szczególnie ważną rzecz – stabilny rozwój firmy w komfortowych warunkach. in

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

MASZ PYTANIA ?

CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEMY

Pomagamy w pozyskaniu funduszy unijnych

Schludne i posiadające całe niezbędne wyposażenie. Gwarantujemy przyjemną współpracę, ciche i spokojne miejsca do pracy, a także przystępne, konkurencyjne ceny. Korzystając z naszej pomocy oraz usługi Wirtualne Biuro, zyskasz nie tylko prestiżowy adres we Wrocławiu pod którym zarejestrujesz swoją firmę, ale przede wszystkim doskonale przygotowaną przestrzeń biznesową, którą będziesz mógł wykorzystać organizując spotkania z kontrahentami. Jest to rozwiązanie niezwykle wygodne, ale też pozwalające na zaoszczędzenie czasu. Panel jest również dostępny jako aplikacja na urządzenia mobilne z systemami Android oraz iOS. Dotacje unijne Recz - pomagamy pozyskać i rozliczyć fundusze europejskie . Dlatego też coraz więcej początkujących przedsiębiorców decyduje się na wirtualne biuro. Znajdziemy dla Ciebie środki dla firm z unij europejskiej Recz . Zachęcamy do kontaktu, w celu omówienia szczegółów oraz do siedziby naszej firmy, abyście mogli Państwo bezpośrednio przyjrzeć się oferowanym przez nas warunkom i spokojnie podjąć decyzję. Skuteczne oszczędzanie gwarantowane!. Do dyspozycji Państwa oddajemy różnego rodzaju potrzebne sprzęty biurowe, między innymi telewizor i rzutnik, które ułatwią prezentację Państwa usług i towarów, a także drukarki, skaner, kserokopiarkę, czy fax. Dotacje na rozwój nowych firm - Recz , fundusze europejskie, dotacje. . Dzięki ulokowaniu biznesu w rozpoznawalnej, prestiżowej okolicy zapewniasz sobie wizerunek sukcesu. Posługuj się adresem firmowym na własnej stronie internetowej czy wizytówkach, a zwiększysz zainteresowanie u potencjalnych klientów
WIECEJ