WIRTUALNE BIURO Ślesin

Nowoczesne rozwiązania dla firm

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji
Ślesin

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
PANEL KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacji wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM
 • business
  Prestiżowa lokalizacja
 • mail_outline
  Obiór korespondencji
 • phonelink
  Aplikacja wirtualnego biura

WIRTUALNE BIURO
Ślesin

Ślesin adres prowadzenia działalności

Nasze pomieszczenia biurowe to miejsca wygodne, sprzyjające pracy. Wirtualne biuro to jedna z głównych idei jaka przyświeca wirtualnym usługom biurowym. Będziesz też mógł skorzystać z doradztwa prawnego i porad naszych ekspertów od marketingu i promocji wizerunku. To niezwykle korzystne rozwiązanie pomoże Ci obniżyć wydatki firmy, a także bardzo niskim kosztem zyskasz pełną obsługę biurową. Ślesin najtańsze wirtualne biuro. Wielu przedsiebiorców podczas rejestracji firmy nie chce lub nie może podawać domowego adresu jako siedziby firmy. Dbamy o każdy szczegół zawieranej umowy i pełne zadowolenie naszych Klientów. Z usług korzystają jednak również więksi przedsiębiorcy, którzy na co dzień nie potrzebują stałego miejsca do pracy. Wirtualne biuro rozwiązuje taki problem udostępniając przedsiębiorcy adres konieczny do rejestracji. Wirtualne biuro Ślesin , rejestracja firmy. Profesjonalną obsługę – nasz zespół obsługujący Wirtualne Biuro posiada potwierdzone wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej, administracyjnej i księgowej podmiotów gospodarczych. Zabezpieczenie w tej formie jest niezwykle ważne, głównie w zakresie korespondencji urzędowej, która wyznacza krótki czas na załatwienie sprawy.Ebiuro Ślesin , adres siedziby firmy . Dogodna lokalizacja, prestiżowy adres - to wszystko zapewni Twojej firmie Wirtualne Biuro

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji z funduszy strukturalnych i europejskich.

WIECEJ

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.

START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji
19zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webstrona www "wizytówka"!
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Adres prowadzenia działalności gospodarczej

Możemy zaoferować również dodatkowe usługi, jak prowadzenie księgowości Państwa firmy. Zawsze dostosowujemy się do decyzji klienta, co do sposobu obsługi jego korespondencji. Naszym Klientom oferujemy możliwość rejestracji swojej działalności pod adresem naszego biura i posługiwania się nim w kontaktach biznesowych, podczas załatwiania spraw urzędowych. Postaw na nieszablonowe rozwiązania i sięgnij po takie narzędzia biznesowe, które usprawnią Twoją codzienną pracę i pozwolą Ci dotrzeć do szerszego grona Klientów. Dzięki ulokowaniu biznesu w rozpoznawalnej, prestiżowej okolicy zapewniasz sobie wizerunek sukcesu. Prowadzenie działalności w Ślesin w wirtualnym burze. Mazowieckiej ma ogromny wpływ na wizerunek Twojej firmy. Adres dla firm Ślesin w wirtualnym biurze . Pracownicy e-biura będą odbierać korespondencję oraz telefony od Twoich klientów i przechowywać ważne dokumenty. Usługa Wirtualnego Biura została stworzona z myślą o przedsiębiorcach, którzy potrzebują sprawnej obsługi i zaufanego adresu dla firmy w centrum miasta, bez konieczności ponoszenia kosztów utrzymania biura. W ramach naszej oferty możecie Państwo skorzystać z: adresu do rejestracji firmy i korespondencji, kompleksowej obsługi sekretarskiej, miejsc do pracy i spotkań na godziny oraz na wyłączność, w pełni wyposażonej sali konferencyjnej, nowoczesnego gabinetu i sali spotkań,usług internetowych i marketingowych,usług księgowych i prawnych. Wirtualne biuro Ślesin , nowe technologie w jednym miejscu

Ślesin Wirtualne biuro

Wybierając naszą ofertę zyskują Państwo wirtualny adres Ślesin , obsługę poczty, a ponadto pomoc w zarządzaniu firmą. Mogą wybrać Państwo pakiet, który dopasowany będzie do Państwa potrzeb. Zapewniamy pełną elastyczność oferty, tak abyście byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani z oferowanych usług i mogli wybrać te, które w danej chwili są Państwu niezbędne. Ceny pakietów zaczynają się już od 19 zł.

Odbierzemy wszystkie listy oraz paczki (w tym pobraniowe), jak również przekazy pieniężne. Wirtualne biuro to usługa, która obejmuje pełen outsourcing obsługi biurowej przy jednoczesnym braku konieczności fizycznej obecności biura w konkretnej lokalizacji. Odbieramy listy urzędowe oraz od klientów i kontrahentów. Cały proces przebiegnie szybko i sprawnie, abyście byli Państwo zadowoleni w stu procentach. Jako alternatywa powstają biura wirtualne. Usługi dla firm Ślesin - księgowość, dotacje unijne, doradztwo. . Zawsze służymy naszym klientom radą i staramy się zaspokoić ich potrzeby. Adres dla działalności Ślesin wirtualne biuro . We wszystkich tych sytuacjach doskonałym rozwiązaniem jest wirtualne biuro. W ramach naszej usługi gwarantujemy szereg korzyści, między innymi dostęp do miejsca pracy w dogodnym i wybranym przez Państwa terminie. Prestiżowy adres w stolicy pozwoli Ci nie tylko uniknąć konieczności rejestracji firmy pod adresem swojego miejsca zamieszkania, ale też wynajmu przestrzeni biurowej i lokalu. Wirtualne biura Ślesin , innowacyjna działalność . Klienci są bardziej skłonni zaufać tym przedsiębiorcom, którzy dysponują oficjalną siedzibą firmy. Pozostajemy tutaj dla Ciebie i Twojej firmy

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

MASZ PYTANIA ?

CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEMY

Pomagamy w pozyskaniu funduszy unijnych

Korzystając z naszych usług w zakresie wirtualnego biura każdy Klient otrzymuje prawo do zarejestrowania swojej firmy pod m adresem oraz wykorzystywania wirtualnego adresu biura zarówno w kontaktach biznesowych jak i kontaktach z urzędami. W praktyce oznacza to, że klient korzysta z naszego adresu jako adresu swojej siedziby. Na piętrze biura znajduje się przestronna, jasna i w pełni wyposażona sala konferencyjna. W przypadku naszej oferty udostępniamy nie tylko adres w stolicy, ale ponadto znajdujący się w dogodnej lokalizacji – bardzo blisko centrum Wynajem lokalu dla małej, dopiero rozpoczynającej swoją działalność na rynku firmy to duży wydatek. Wirtualne biuro stanowi ogromne możliwości przede wszystkim dla jednoosobowych działalności gospodarczych oraz freelancerów. Dotacje unijne Ślesin - pomagamy pozyskać i rozliczyć fundusze europejskie . Usługi wirtualnego biura została stworzona i dopasowana do potrzeb nowoczesnego biznesu. Znajdziemy dla Ciebie środki dla firm z unij europejskiej Ślesin . Jeśli zatem interesują Cię wirtualne biura, chcesz mieć adres firmowy, dzięki któremu klienci będą poważniej podchodzić do Twojej działalności – skontaktuj się z nami. Zaufanie, które jest Ci potrzebne do pozyskiwania nowych klientów. Podczas zakładania dzialałności gospodarczej urzędy wymagają od przedsiębiorców podania siedziby firmy. Dotacje na rozwój nowych firm - Ślesin , fundusze europejskie, dotacje. . Wszelkie formalności związane z rejestracją załatwimy za Państwa, przygotujemy stosowną umowę, którą podpiszecie Państwo u notariusza. Udzielimy Ci również bieżącego wsparcia przy obsłudze sekretariatu (szczególnie korespondencji) oraz prowadzeniu księgowości
WIECEJ